Özgür Özel’den para sayma görüntülerinde de yer alan Fatih Keleş için ilginç çıkış!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP ile yakınlığı ile bilinen Sözcü TV’de Alişer Delek moderatörlüğünde Sözcü Grubu Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk, Sözcü yazarı Deniz Zeyrek ve Senem Toluay Ilgaz’ın gündeme dair sorularını yanıtladı.

FATİH KELEŞ’İN TAŞIDIĞI PARALAR

Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı olan Fatih Keleş’in getirdiği “İBB Spor Kulübü” yazılı çantadan deste deste paralar çıkarıldığı görüntülenmişti.

ÜÇ KİŞİ DE EKREM İMAMOĞLU İLE BAĞLANTILI

Yeni görüntülerde Paraları Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı ve İBB Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş’e, İmamoğlu’nun 2015’te CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’na getirdiği İstanbul Milletvekili Turan Taşkın Özer’in verdiği ortaya çıkmıştı.

ÖZEL’DEN ‘KELEŞ SAYMANDI’ İDDİASI

CHP Lideri Özel İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kasası olarak bilinen İBB Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş’le  ilgili ilginç bir çıkışta bulundu.

Paranın il binasını alımıyla ilgili olduğu iddiasına devam eden Özel, görüntülerde para sayan kişi olan Fatih Keleş’in, İl Saymanı olduğunu iddia etti. Oysa; İmamoğlu’nun kasası olarak bilinen Fatih Keleş, görüntülerin çekildiği tarihte İBB Meclis Üyesi görevindeydi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x